Tarih: 13/06/2019
Haberin Adı : BASIN BÜLTENİ-Privia Security, siber güvenlik sektörüne giriş yaptı
"Privacy For You" sloganı ile hareket ederek güvenlik ve gizlilik kavramlarına farklı bir bakış açısı getirmeyi planlayan Privia Security, siber güvenlik sektörüne sahip olduğu tecrübesi ve uzman kadrosu ile hızlı bir giriş yaptı. Alanında uzman ve araştırmacı kadrosu ile kurumların siber güvenlik alanındaki tüm ihtiyaçlarına çözüm geliştirmek misyonuyla hareket eden Privia Security, ülkemizin önde gelen siber güvenlik araştırmacılarından biri olan Eyüp Çelik tarafından kurulmuştur. Kurumların IT ve OT varlıklarına yönelik sızma (penetrasyon) testleri, siber güvenlik eğitimleri, Red Teaming ve kurumlara özel geliştirilen yazılımlar gibi çözümlerle siber güvenlik sektöründe fark yaratmayı hedefliyor. Sektörde uzun yıllar siber güvenlik danışmanı olarak tecrübe kazanmış GPEN, OSCP ve TSE gibi ulusal ve uluslararası geçerli önemli sertifikalara sahip uzman kadrosuyla siber güvenlik sektörüne farklı bir bakış açısı sunacak olan Privia Security markası, bilgi güvenliğinin sağlanması adına inovasyon ve kalite katacak hizmetler sunuyor. Siber güvenlik sektörünün ihtiyaçlarına çözüm sunacak projeler geliştirerek Ar-Ge faaliyetlerini sürdüren Privia Security, güvenlik araçlarının tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan ürünü AVCI ile siber güvenlik sektörünün en iddialı oyuncularından biri olacak. Privia Security'nin kurumlara sağladığı danışmanlık hizmetleri ile kurumların siber güvenliğinin sağlanmasına katkıda bulunuyor. Adli Analiz Hizmetleri Olay Müdahalesi Güvenlik Acil Eylem Planı Log Analizi Siber Güvenlik Hizmetleri Sosyal Mühendislik (APT) Testleri Red Teaming Testleri Mobil Uygulama Sızma Testi Kablosuz Ağ Güvenlik Testi Düzenli Zafiyet Tarama IT Sızma (Penetrasyon) Testi Web Uygulama Sızma Testi IoT Sızma (Penetrasyon) Testi Servis Dışı Bırakma (DoS/DDoS) Testleri Sürekli Siber Güvenlik Danışmanlığı Kurumsal Ağlarda Güvenlik Alt Yapısı Olgunlaştırma Hizmeti EKS/ICS/OT/SCADA Sızma (Penetrasyon) Testi Privia Security siber güvenlik alanında verdiği eğitimlerle sektördeki uzman sayısının artırılmasına katkıda bulunmaktadır. Ayrıca üniversite öğrencilerine yönelik eğitim kampları ve konferanslar düzenleyerek sektörün nitelikli personel ihtiyacının giderilmesine katkı sağlamaktadır. Siber Güvenlik Eğitimleri IIS Güvenliği ve IIS Güvenli Sıkılaştırma Eğitimi İleri Web Uygulama Sızma Testi Kali Linux 101 Eğitimi DDoS Saldırıları ve Korunma Yolları Eğitimi Ethical Hacking (Beyaz Şapkalı Hacker) - Pentest Eğitimi Linux 102 (LPI-2) Eğitimi Kablosuz Ağ Güvenliği ve Sızma Testleri Eğitimi SOME Eğitimleri Linux 101 (LPI-1) Eğitimi Saldırı Teknikleri Eğitimi Saldırı Tespit ve Kayıt Yönetimi Eğitimi Merkezi Güvenlik İzleme ve Olay Yönetimi Eğitimi Sızma Testi (Penetration Test) Eğitimi "
Diğer Haberlere Buradan Ulaşabilirsiniz..
Piyasa verileri 15 dakika gecikmelidir

YASAL UYARI

BIST(Borsa İstanbul) isim ve logosu 'Koruma Marka Belgesi' altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'ye ait olup, tekrar yayımlanamaz.Veriler FOREKS tarafından sağlanmaktadır.


Burada herhangi bir alanda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi sayfalarda yer almayabilir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yayınlanan görüş, yorum, haber veya öneriler nedeniyle ortaya çıkacak ticari kazanç veya kayıplardan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu değildir. Buradaki yazı, görüş ve yorumlar sayfa ziyaretçilerini bilgilendirme niteliği taşımaktadır. Rapor sayfalarında yayınlanan hiçbir yazı, görüş, resim, analiz ve diğer sunumlar izin alınmadan yazılı veya görsel basın organlarında yayınlanamaz.


© S&P Dow Jones Indices LLC 2014. All rights reserved.